Niepełnosprawni medaliści Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro

Niepełnosprawni medaliści Igrzysk Paraolimpijskich Rio de JaneiroNiepełnosprawni medaliści Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro.

Katarzyna Piekart – brązowy medal w rzucie oszczepem (F46).

Rafał Czuper – srebrny medal w tenisie stołowym (klasa 2).

Karolina Pęk – brązowy medal w tenisie stołowym (klasa 9).

Barbara Niewiedział – brązowy medal w biegu na 400 m (T20).

Natalia Partyka – złoty medal w tenisie stołowym (kategoria 10).

Anna Harkowska – srebrny medal w jeździe indywidualnej na czas (C5).

Rafał Wilk – złoty medal w jeździe indywidualnej na czas (H4).

Niepełnosprawni medaliści Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro.

Marzena Zięba – srebrny medal w podnoszeniu ciężarów (+86 kg).

Lucyna Kornobys – srebrny medal w pchnięciu kulą (F34).

Kamila Kubas – brązowy medal w kajakarskim sprincie (KL1).

Robert Jachimowicz – srebrny medal (lekkoatletyka, rzut dyskiem).

Bartosz Tyszkowski – srebrny medal (lekkoatletyka, pchnięcie kulą).

Wojciech Makowski – srebrny medal (pływanie, 100 m stylem grzbietowym).

Ewa Durska – złoty medal (lekkoatletyka, pchnięcie kulą).

Michał Derus – srebrny medal (lekkoatletyka, bieg na 100 metrów).

Krystyna Siemieniecka – srebrny medal (tenis stołowy, singiel kobiet).

Alicja Fiodorow – srebrny medal (lekkoatletyka, bieg na 100 metrów).

  • Anna Trener-Wierciak – brązowy medal (lekkoatletyka, skok w dal).
  • Adrian Castro – brązowy medal (szermierka na wózkach).
  • Oliwia Jabłońska – brązowy medal (100 metrów stylem motylkowym).

Patryk Chojnowski – srebrny medal tenis stołowy (klasa 10).

Maciej Lepiato – złoty medal w skoku wzwyż (T44).

Niepełnosprawni medaliści Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro

Natalia Partyka, Karolina Pęk i Katarzyna Marszał – złoty medal w tenisie stołowym (kategoria C6-10).

Iwona Podkościelna i Aleksandra Tecław – złoty medal w kolarskim wyścig ze startu wspólnego (kategoria B).

Patryk Chojnowski, Piotr Grudzień, Marcin Skrzynecki – brązowy medal w tenisie stołowym.

Daniel Pek – srebrny medal w biegu na 1500 m (T20).

Piotr Grudzień – brązowy medal w tenisie stołowym (klasa8).

  1. Maciej Sochal – złoty medal w rzucie maczugą (F32).
  2. Jakub Tokarz – złoty medal w kajakarskim sprincie (KL1).

Karolina Kucharczyk – srebrny medal w skoku w dal (T20).

Rafał Wilk – srebrny medal w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego (H4).

Niepełnosprawni medaliści Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro.

Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa – brązowy medal w drużynowym turnieju szpadzistów.

Milena Olszewska – brązowy medal w łuku klasycznym.

Barbara Niewiedział – złoty medal w biegu na 1500 m (T20).

Alicja Fiodorow – srebro w biegu na 200 m (T47).

Lech Stoltman – brązowy medal w pchnięciu kulą (F55).

Dariusz Pender, Michał Nalewajek i Jacek Gaworski – srebro w szermierce na wózkach.

Anna Harkowska – srebrny medal w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego (C5).

Janusz Rokicki – srebrny medal w pchnięciu kulą (kategoria F57).

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageShare on Tumblr

Comments

comments

Facebook